Start
Oaza Jedności Diakonii Ewangelizacji - OJDE 2011

W długi weekend listopadowy (11-13.11.2011), już tradycyjnie w Częstochowie odbyła się Oaza Jedności Diakonii Ewangelizacji. Do domu św. Kaspra zjechała cała ewangelizacyjna Polska, od Szczecina, po Tarnów:) a także Odpowiedzialna za nowo powstałą Centralną Diakonię Ewangelizacji w Czechach.

Przez te trzy dni wspólnie modliliśmy się, tańczyliśmy, dzieliliśmy naszymi działaniami i czerpaliśmy, czerpaliśMY, CZERPALIŚMY! Pod skrzydłami głównego gościa OJDE, założyciela Akademii Liderów Nowoczesnej Ewangelizacji - Krzysztofa Najdowskiego odkrywaliśmy jak ciekawie i skutecznie docierać z wartościowym przesłaniem do naszych odbiorców. Program Krzysztofa obejmował 3 warsztaty. W piątek określaliśmy nasze unikalne PRZESŁANIE:) Sobotni blok konferencyjno-warsztatowy poświęcony był rozwijaniu umiejętności efektywnego docierania z przekazem. Każdy z nas mógł poczuć się pewniej występując publicznie. Otrzymaliśmy też nowe narzędzia komunikowania, które zapewne już niedługo ujrzą światło dzienne na naszych Ewangelizacjach :) W niedzielę zadziwialiśmy się naszą ukrytą w jajku niespodziance kreatywnością, która może pobudzać ludzi, którzy zostali nam powierzeni.

Czas z Krzysztofem był Oryginalny, Pobudzający, Twórczy - po prostu Świeży :)
W sobotę pojawiło się więcej gości, którzy przedstawili nam bardzo ciekawe, godne polecenia i zaangażowania inicjatywy. Zbliża się wielkie piłkarskie święto - ME w piłce nożnej. To super okazja do głoszenia Pana. Przekonywał nas o tym przedstawiciel Ruchu Nowego Życia promując najcenniejszygol.pl. Wielką pomoc przy organizacji wszelkich inicjatyw ewangelizacyjnych podczas ME proponuje diecezja warszawsko-praska i zaprasza na swój przystanekeuro.pl

Czas OJDE to również czas czerpania z najważniejszych źródeł, eucharystycznych i modlitewnych! W sobotni wieczór zgromadziliśmy się na niezwykłej modlitwie, aby w duchu jedności wzywać Bożego imienia i zapraszać Go do wszystkich tych, do których nas posyła. Modliliśmy się również za siebie, aby Pan nas na nowo napełnił swoją ożywczą mocą. Ten święty czas był dla wielu z nas nową NADZIEJĄ, był OTRZEŹWIENIEM."

Ola

 

jeszcze relacja z Tarnowa: http://www.oaza.pl/dokument.php?id=3566

 

Znak roku OŻK 2018
"Młodzi w Kościele"

Podziel się kromką Słowa!

 

Słowo o nas i naszym logo.

Modlitwa zawierzenia

serdecznie poleca strony:

stat4u

 

Wsparcie i patronat: